Τρίτη 8 Νοεμβρίου 2011

Αμπελόκηποι-Φιλαθλητικός (Εφηβικό Α')

8η Αγωνιστική για την Α'κατηγορία εφήβων και οι Αμπελόκηποι αντιμετωπίζουν ένα δύσκολο μάτς απέναντι στον Φιλαθλητικό.Η ομάδα μας μέχρι τώρα έχει ρεκόρ 3 νίκες και 4 ήττες και βρίσκεται στην 7η θέση.Απόψε ευελπιστούμε να καταφέρουμε να πάρουμε την εντός έδρας νίκη που θα μας φέρει ένα βήμα ακόμα πιο κοντά στην παραμονή.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ!!! Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο 6ος ΠΑΙΧΤΗΣ ΜΑΣ!!!!

Αμπελόκηποι-Φιλοθέη (Αντρικό) 59-76

Την ήττα χθες γνώρισε το αντρικό μας τμήμα με 17+ από την Φιλοθέη που έδειξε ότι ήξερε τι αντιμετώπιζε και ήξερε τι ήθελε μέσα στον αγωνιστικό χώρο.Το ημίχρονο έληξε 35-38 υπέρ της Φιλοθέης,αν και η Αμπελόκηποι στο 15ο λεπτό ήταν μπροστά με 33-24 στο σκορ.Αυτή ήταν η πρώτη απώλεια στο φετινό πρωτάθλημα για την ομάδα μας και πλέον σε 3 παιχνίδια έχουμε 2 νίκες και 1 ήττα.

ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (Γκατίδης): Ζαχαρόπουλος 6, Γκόντγουιν, Ζιάκας, Αρβανιταντώνης 4, Βαϊνδερλής 10(2), Ρέππας, Αθανασόπουλος Δ. 17(1), Σταθίου 2, Ουόγκο 14(2), Ζάρκος 2, Αυγέρος 4, Αθανασόπουλος Α.