Δευτέρα 21 Νοεμβρίου 2011

Αμπελόκηποι-Περιστέρι (Εφηβικό Α')

Την βοηθειά σας θα χρειαστούμε αύριο στο ΓΟΥΔΙ καθώς αντιμετωπίζουμε το δυνατό Περιστέρι,που αν και με πολλές και ουσιαστικές απώλειες θα προσπαθήσουμε για ό,τι καλύτερο μπορούμε και προφανώς πάμε για την νίκη.Αν και χάσαμε έδαφος με την ήττα μας στην Τριγλία από τον Αργοναύτη,δουλεύουμε σκληρά για να φέρουμε και τα απαραίτητα αποτελέσματα.

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΓΟΥΔΙ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!! Ώρα έναρξης 9:30

Αμπελόκηποι-Πήγασος Κυψέλης75-61 (Αντρικό)

Εύκολο βράδυ ήταν το χθεσινό για την ομάδα μας απέναντι στον Πήγασο Κυψέλης,όπου δεν αντιμετώπισε κάποιο πρόβλημα και η διαφορά θα μπορούσε να είχε πάει και σε άλλα επίπεδα αν είμασταν λίγο πιο προσεκτικοί.Το ημίχρονο έληξε 31-31 αν και καθ'όλη την διάρκεια του 1ου ημιχρόνου είχαμε την υπεροχή αλλά δεν τρέχαμε το γήπεδο.Στο 2ο ημίχρονο που ανοίξαμε και λίγο τον ρυθμό,ανεβάσαμε το σκόρ και σε συνδιασμό με την καλή μας άμυνα πήραμε το παιχνίδι.Αυτή ήταν 2η σερί νίκη για την ομάδα μας,και η 4η στους 5 αγώνες που έχουμε δώσει.